• VTEM Image Show

  ЧОМУ ВАЖЛИВО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИСТА?

  Кожен з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин. Чим більше ми покладатимемося на власні сили і будемо зволікати зі зверненням до юриста, тим тяжче буде виправити ситуації і дорожче нам це може обійтися.
 • VTEM Image Show

  В 2018 році це МОЖЛИВО!

  «Оренда» команди професійних юристів на місяць лише за 3000 грн.
 • VTEM Image Show

  Вибір юридичного партнера не лотерея, а тверезий розрахунок

  Вибір юридичного партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.
Правовий супровід податкових перевірок

Фахівці Юридичної компанії «Кашкін і Партнери», що володіють великим практичним досвідом у сфері процесуального та податкового права готові надати повний спектр висококваліфікованих послуг з супроводу податкових перевірок та представництва інтересів платників податків у процесі адміністративного та судового оскарження рішень, прийнятих за результатами таких перевірок.

Супровід податкових перевірок передбачає представництво інтересів платників податків під час перевірок, зокрема, присутність фахівців Юридичної компанії «Кашкін і Партнери» в ході проведення перевірки, інструктаж платника податків / посадових осіб стосовно найбільш коректної поведінки з перевіряючими, допомога в оперативному реагуванні на питання або дії перевіряючих з метою зменшення негативних ризиків, у тому числі допомога у підготовці та наданні документів та / або пояснень, участь у спілкуванні з перевіряючими. У разі відображення в акті перевірки порушень, з метою максимального уникнення донарахувань грошових зобов'язань, фахівці нашої Компанії готові підготувати або надати допомогу у підготовці заперечень до акта перевірки, а також представляти інтереси підприємства при розгляді таких заперечень в органі фіскальної служби.

Представництво інтересів підприємства в процесі адміністративного оскарження рішень органу фіскальноїслужби за результатами перевірки передбачає підготовку фахівцями Юридичної компанії «Кашкін і Партнери»скарги до вищестоящого органу та, у разі необхідності, до Державної фіскальної служби України, а також участь при розгляді скарги. У рамках даного етапу фахівцями буде здійснено опрацювання стратегії захисту платника податків з урахуванням «менталітету» працівників-податківців.

Представництво інтересів підприємства в процесі судового оскарження рішень органу фіскальної служби за результатами перевірки включає в себе повний супровід фахівцями Юридичної компанії «Кашкін і Партнери» судового процесу (від першої інстанції до Верховного суду України), зокрема, досудову підготовку матеріалів до справи, розробку стратегії захисту з урахуванням позиції вищестоящих адміністративних судів, складання процесуальних документів, участь в судових засіданнях.