• VTEM Image Show

  ЧОМУ ВАЖЛИВО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИСТА?

  Кожен з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин. Чим більше ми покладатимемося на власні сили і будемо зволікати зі зверненням до юриста, тим тяжче буде виправити ситуації і дорожче нам це може обійтися.
 • VTEM Image Show

  В 2018 році це МОЖЛИВО!

  «Оренда» команди професійних юристів на місяць лише за 3000 грн.
 • VTEM Image Show

  Вибір юридичного партнера не лотерея, а тверезий розрахунок

  Вибір юридичного партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.
Охорона праці

Фахівці Юридичної компанії «Кашкін і Партнери», що володіють великим практичним досвідом у сфері процесуального та податкового права готові надати повний спектр висококваліфікованих послуг з супроводу податкових перевірок та представництва інтересів платників податків у процесі адміністративного та судового оскарження рішень, прийнятих за результатами таких перевірок.

Юридична компанія «Кашкін і Партнери» регулярно надає клієнтам повний спектр юридичних послуг з питань дотримання вимог по охороні праці, передбачених законодавством України. Ми пропонуємо різні юридичні рішення від підготовки та/або аудиту внутрішньої документації по охороні праці до представництва інтересів при проведенні перевірок і судових процесів в зв’язку з нещасними випадками на виробництві. Серед наших клієнтів підприємства, що займаються сільським господарством, будівництвом, машинобудуванням, металургією, видобуванням природних ресурсів, фармацевтикою та ін.

Наші послуги допоможуть розробити систему охорони праці, яка дозволить попередити нещасні випадки на виробництві, мінімізувати відповідальність підприємства, його власників та менеджменту, а також не допустити притягнення керівника до кримінальної відповідальності. Звертаємо увагу, що витрати на створення та підтримання системи охорони праці на підприємстві є значно меншими, ніж витрати та збитки, спричинені нещасними випадками та аваріями.

Зокрема, ми пропонуємо наступні послуги:

 • юридичний аудит внутрішньої документації по охороні праці;
 • консультування з питань створення і діяльності служби по охороні праці на підприємстві;
 • розробка положень, інструкцій, журналів та інших документів, які вимагаються законодавством України по охороні праці;
 • отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, а також інших дозволів та погоджень в сфері охорони праці;
 • представництво інтересів при проведенні перевірок та судових процесів в зв’язку з нещасними випадками на виробництві, юридичний захист директора у випадку порушення кримінальної справи;
 • консультування менеджменту та відповідальних по охороні праці з усіх питань законодавства України, що стосуються дотримання вимог по охороні праці;
 • вирішення спорів між працівниками та керівництвом щодо охорони праці та ін.