• VTEM Image Show

  ЧОМУ ВАЖЛИВО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИСТА?

  Кожен з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин. Чим більше ми покладатимемося на власні сили і будемо зволікати зі зверненням до юриста, тим тяжче буде виправити ситуації і дорожче нам це може обійтися.
 • VTEM Image Show

  В 2018 році це МОЖЛИВО!

  «Оренда» команди професійних юристів на місяць лише за 3000 грн.
 • VTEM Image Show

  Вибір юридичного партнера не лотерея, а тверезий розрахунок

  Вибір юридичного партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.
 
Доcвiд абонентського обслуговування

Основним напрямом діяльності ЮК «Кашкін і Партнери» є абонентське юридичне обслуговування. Як показав досвід роботи в цьому напрямку саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним та економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства.

 

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.

Подібне комплексне обслуговування дозволяє фахівцям ЮК «Кашкін і Партнери» в правовому полі оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію на користь клієнта зважаючи на обізнаність про всі нюанси функціонування його бізнесу.

Основною перевагою абонентного супроводження бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату (від 3000 до 7000 грн.), при цьому:

  • клієнт абсолютно законно економить грошові кошти при сплаті податків і обов'язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою);
  • на клієнта працюватиме ціла команда, а він сплачує менше ніж за послуги одного юриста;
  • кваліфіковані фахівці завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
  • ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар'єрного зростання і вищої заробітної плати;
  • ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

 

Зрозумівши специфіку бізнесу клієнта, ми готові підготувати та впровадити правові механізми захисту його інтересів, контроль роботи такого механізму і рішення питань, що виникають. Завдяки вчиненню вищевказаних заходів наше втручання у бізнес клієнта буде мінімальним, а його захист і ефективність максимальні.

При цьому ми не будемо будувати на Вас свою трудову кар'єру та вимагати підвищення, за умов економії ФОП, соц. пакету, інших матеріальних витрат пов'язаних із утриманням штатних співробітників, Ви лише сплачуєте фіксовану абонентську плату, позбавлену валютних коливань та стрибків інфляції або користуєтесь разовими послугами за умов нагальної потреби.

З метою уникнення необачності витрат, нашою компанією здійснюється попередній аналіз успішності майбутнього питання на предмет юридичного втручання, що призводить до скорочення витрат майбутніх періодів, адже ми несемо пряму відповідальність за забезпечення результату.

Ми не є ворогом штатному юристу, наша мета - вивільнити його від вирішення задач непрофільної трудової діяльності.

 

 

Ми готові запропонувати Вам чотири основні пакети обслуговування, які використовуються нашими клієнтами, що задовольнить побажання навіть самих вимогливих клієнтів.