• VTEM Image Show

  ЧОМУ ВАЖЛИВО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИСТА?

  Кожен з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин. Чим більше ми покладатимемося на власні сили і будемо зволікати зі зверненням до юриста, тим тяжче буде виправити ситуації і дорожче нам це може обійтися.
 • VTEM Image Show

  В 2018 році це МОЖЛИВО!

  «Оренда» команди професійних юристів на місяць лише за 3000 грн.
 • VTEM Image Show

  Вибір юридичного партнера не лотерея, а тверезий розрахунок

  Вибір юридичного партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.
 
Світлана Самойленко

            СТАРШИЙ ЮРИСТ

Светлана Самойленко специализируется на недропользовании, корпоративном праве, слиянии, M&A, реорганизации, банкротстве.  Она имеет богатый опыт в юридическом консультировании.

До присоединения к ЮК «Кашкин и Партнеры» работала в частной юридической компании г. Харькова, где занималась ведением (полное правовое сопровождение) судебных проектов (как корпоративных Клиентов, так и юридических лиц): банкротство, взыскание задолженности, представление интересов Клиента в суде по искам как имущественного, так и репутационного характера.

   ПРАКТИКИ

   Корпоративное право, слияния и поглощения

   Налоги, реструктуризации и банкротство