• VTEM Image Show

  ЧОМУ ВАЖЛИВО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИСТА?

  Кожен з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин. Чим більше ми покладатимемося на власні сили і будемо зволікати зі зверненням до юриста, тим тяжче буде виправити ситуації і дорожче нам це може обійтися.
 • VTEM Image Show

  В 2018 році це МОЖЛИВО!

  «Оренда» команди професійних юристів на місяць лише за 3000 грн.
 • VTEM Image Show

  Вибір юридичного партнера не лотерея, а тверезий розрахунок

  Вибір юридичного партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.
 
Дмитро Кашкін

         

         УПРАВЛЯЮЩИЙ ПАРТНЕР

Дмитрий Кашкин работает в компании со дня ее основания, является ее управляющим партнером. Юридической практикой занимается с 2007 года.

Свою карьеру, в юриспруденции, начинал со службы в органах государственной налоговой службы Украины, далее был старшим юристконсультом в банке "Львов". Дмитрий имеет огромный опыт работы по представлению юридических консультаций, составлению проектов договоров (контрактов), юридических заключений, обслуживанию корпоративных клиентов и представлению интересов украинских компаний в судах различных инстанций. 

ПРАКТИКИ

Комплексное сопровождение бизнеса
Разрешение судебных споров
Корпоративное право
Договорное право